Uczestnicy kursu poprzez wzajemny dialog, ćwiczenia oraz krótkie wprowadzenia przygotowują się do świadomego i pełnego przyjęcia sakramentu małżeństwa.

Zapraszamy na kurs

Kurs online (zoom) w języku polskim przy St. Mary's Church, the Claddagh, Galway za zgodą Biskupa Galway i przeora klasztoru OO. Dominikanów.

Terminy

  • 12, 19, 26 Listopada 2022 (3 soboty) – w godzinach 9:30-13:30, (czas irlandzki), 10.30-14.30 (czas polski)

Zapisy drogą mailową : [email protected]

Prowadzenie: Anna Koźlik, dr Aleksandra i Maksymilian Spik, Joanna i Stanisław Wiśniewscy, o. dr Grzegorz Mazur OP oraz zaproszeni Goście.

Zapraszamy pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, jak i te które nie są jeszcze zdecydowane. Spotkania pomogą w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Będziemy poruszać tematy etyczne, teologiczne, psychologiczne i medyczne. Pracujemy w formie interaktywnej i warsztatowej. Uczymy dialogu w parach – narzeczeni rozmawiają ze sobą zarówno na spotkaniach, jak i w domu (na przygotowane przez nas wcześniej tematy).

Dla zainteresowanych znajdziemy czas na rozmowy indywidualne dotyczące konkretnych zagadnień duchowych i (przed)małżeńskich.

Zapisy tylko drogą mailową na [email protected]. W temacie maila prosimy podać „listopad 2022”, a w treści Wasze imiona, nazwiska, numer telefonu, miejscowość i kod pocztowy.