Kolejna Edycja Kursu Przedmałżeńskiego

   Witajcie Kochani!❤

  • Zaczynamy zapisy na kolejną, wrześniową, edycję katechez (kursu) dla narzeczonych i zakochanych! Przekażecie dalej, polecicie znajomym?

Kurs online (zoom) w języku polskim przy St. Mary’s Church, Galway za zgodą biskupa miejsca i przeora klasztoru OO. Dominikanów.

  • 3 spotkania w soboty (2, 09, 16 września 2023) Godz. 9:30-13:30 (czas irlandzki), 10:30-14:30 (czas polski)
  • Prowadzenie: Anna Koźlik, dr Aleksandra i Maksymilian Spik, Katarzyna i Damian Szrajnert, o. dr Grzegorz Mazur OP oraz zaproszeni Goście.

Zapraszamy pary przygotowujące się do sakramentu małżeństwa, jak i te które nie są jeszcze zdecydowane. Spotkania pomogą w rozeznaniu i podjęciu właściwej decyzji. Będziemy poruszać tematy etyczne, teologiczne, psychologiczne i medyczne. Pracujemy w formie interaktywnej i warsztatowej. Uczymy dialogu w parach – narzeczeni rozmawiają ze sobą zarówno na spotkaniach, jak i w domu (na przygotowane przez nas wcześniej tematy).

Dla zainteresowanych znajdziemy czas na rozmowy indywidualne dotyczące konkretnych zagadnień duchowych i (przed)małżeńskich.
Zapisy tylko drogą mailową na [email protected]. W temacie maila prosimy podać „Maj 2023”, a w treści Wasze imiona, nazwiska, numer telefonu i miejscowość.