• W sakramentalny związek małżeński zamierzają wstąpić: Agnieszka Reus, panna oraz Krystian Kostrzewski, kawaler – obydwoje z parafii tutejszej. Ktokolwiek znałby przeszkody uniemożliwiające zawarcie ważnego małżeństwa pomiędzy wyżej wymienionymi osobami, proszony jest o kontakt z o. Grzegorzem. Wszystkich narzeczonych polecamy Waszej duchowej pamięci i trosce.
  • Pilnie potrzebujemy wsparcia w prowadzeniu stron internetowych naszego Duszpasterstwa (WordPress, Facebook, Instagram). Zapraszamy także osoby, które mogłyby raz na jakiś czas zrobić grafikę, zdjęcie lub filmik. Każda, nawet najmniejsza pomoc będzie bardzo cenna. Chętnych prosimy o kontakt z o. Grzegorzem.
  • W niedzielę, 11 grudnia, organizujemy kiermasz Bożonarodzeniowy. Zapraszamy do współpracy osoby, które mogą przygotować ozdoby choinkowe i świąteczne, kartki Bożonarodzeniowe, stroiki, ciasta, pierniki oraz wszelkiego rodzaju rękodzieło. Prosimy, aby chętni zgłaszali się do Ali Natalicz lub o. Grzegorza. Dochód ze zbiórki przeznaczymy na potrzeby Duszpasterstwa (m.in. pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej, warsztaty, rekolekcje, wydarzenia z zaproszonymi gośćmi).
  • Zamówiliśmy opłatki na stół wigilijny, które zostaną pobłogosławione 11 grudnia podczas Mszy Św. o godz. 17.00. Zachęcamy, by po Mszy zabrać je do domu. Ewentualne ofiary są całkowicie dobrowolne – zostaną przeznaczone na potrzeby naszego Duszpasterstwa.
  • Spotkania Grupy Biblijnej w każdy piątek o godz. 20.00. Istnieje możliwość połączenia online (zoom). Serdecznie zapraszamy!
  • W naszym kościele wyłożone są kartki wypominkowe. To już ostatnia szansa, by zabrać je do domu, wypełnić czytelnie imionami swoich zmarłych i przynieść z powrotem do kościoła. Przez kolejne niedziele listopada wyczytujemy zmarłych i modlimy się o życie wieczne dla nich.
  • Jak zawsze po Mszy Świętej zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko. Mamy też do rozdania trochę wartościowych książek – szczegóły przy kawie 🙂