W każdą niedzielę maja, o g. 16.40, zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej w St. Mary’s Claddagh.

  • Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę irlandzkiej Polonii do Knock, która odbędzie się 10 czerwca. Szczegółowe informacje na Facebooku oraz stronie internetowej naszego Duszpasterstwa. W razie większej liczby chętnych zorganizujemy autobus. Wszystkich zainteresowanych prosimy o możliwie szybki kontakt z o. Grzegorzem.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 19 maja, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Jak zawsze, istnieje też możliwość dołączenia online (zoom). Zapraszamy!
  • Za tydzień, 21 majao godz. 13.00 Wspólnota Galilea zaprasza wszystkich do „sali na górze” na wspólne świętowanie. Członkowie wspólnoty przygotują także oprawę muzyczną Mszy Świętej o godz. 17.00 i poprowadzą śpiew.
  • W dniach 2-4 czerwca zapraszamy serdecznie do St. Mary’s, Claddagh na Warsztaty Śpiewu Liturgicznego prowadzone przez Urszulę Rogalę i Rafała Maciejewskiego. Początek w piątek o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę ok. godz. 17.00. Koszt 50€ od osoby. Szczegółowe informacje i zapisy u Ali Natalicz ([email protected]; 087 143 2660).

Tradycyjnie, bezpośrednio po Mszy Świętej zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko ?