• To już ostatnia szansa, aby zapisać się na Warsztaty Śpiewu Liturgicznego prowadzone przez Urszulę Rogalę i Rafała Maciejewskiego w St. Mary’s, Claddagh. Początek w piątek, 2 czerwca, o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę, 4 czerwca, ok. godz. 17.00. Koszt 50€ od osoby. Szczegółowe informacje i zapisy u Ali Natalicz ([email protected]; 087 143 2660). Gorąco zapraszamy!
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 2 czerwca, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Jak zawsze, istnieje też możliwość dołączenia online (zoom).
  • Zapraszamy serdecznie na pielgrzymkę irlandzkiej Polonii do Knock, która odbędzie się 10 czerwca. Szczegółowe informacje na Facebooku oraz stronie internetowej naszego Duszpasterstwa. W razie większej liczby chętnych zorganizujemy autobus. Wszystkich zainteresowanych prosimy o możliwie szybki kontakt z o. Grzegorzem.
  • Za tydzień, 4 czerwca, Msza Święta o godz. 13.00 w Good Shepherd Church (Doughiska) i o 17.00 w St. Mary’s Church. Sakrament spowiedzi pół godziny przed Mszą, a w dni powszednie po uprzednim umówieniu się z o. Grzegorzem (telefon, e-mail, FB i WhatsApp).

Tradycyjnie, bezpośrednio po Mszy Świętej zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko ?