Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie, 29.01.2023

  • W czwartek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane tradycyjnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zgodnie z polską tradycją, dzień ten kończy obchody Bożego Narodzenia, w tym śpiewanie kolęd. Od 1997 roku w całym Kościele święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest jako dzień życia konsekrowanego i modlitwy za osoby konsekrowane. Pamiętajmy w modlitwie zwłaszcza o Ojcach Dominikanach, którzy posługują przy naszej parafii.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 3 lutego, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Jak zawsze, istnieje też możliwość dołączenia online (zoom). Zapraszamy!
  • Trwa wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza po kolędzie prosimy o kontakt z o. Grzegorzem. Celem wizyty jest wspólna modlitwa połączona z błogosławieństwem domu i jego mieszkańców oraz bliższe zapoznanie się z parafianami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Ewentualne ofiary na rozwój naszego Duszpasterstwa są opcjonalne i całkowicie dobrowolne.
  • Potrzebujemy mężczyzn do pomocy przy ołtarzu i w zakrystii na polskich Mszach. Aktualnie nie mamy żadnego stałego zakrystiana ani w St. Mary’s ani w Good Shepherd’s (Doughiska). Wszystkich, którzy nawet w niewielkim stopniu mogliby pomóc, prosimy o kontakt z o. Grzegorzem.

Bezpośrednio po Mszy Św. zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko 🥰