Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie, 15.01.2023

  • Kilka dni temu w Polsce odbył się pogrzeb babci o. Grzegorza, śp. Genowefy (l. 96). Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach: “Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci… Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen”.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 20 stycznia, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Istnieje także możliwość dołączenia online (zoom). Zapraszamy!
  • W styczniu i lutym 2023 planowana jest wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza po kolędzie prosimy o kontakt z o. Grzegorzem. Celem wizyty jest wspólna modlitwa połączona z błogosławieństwem domu i jego mieszkańców oraz bliższe zapoznanie się z parafianami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Ewentualne ofiary na rozwój naszego Duszpasterstwa są opcjonalne i całkowicie dobrowolne.
  • Potrzebujemy mężczyzn do pomocy przy ołtarzu i w zakrystii na polskich Mszach. Aktualnie nie mamy żadnego stałego zakrystiana ani w St. Mary’s ani w Good Shepherd’s (Doughiska). Wszystkich, którzy nawet w niewielkim stopniu mogliby pomóc, prosimy o kontakt z o. Grzegorzem.

Bezpośrednio po Mszy Św. zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko 🥰