Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie, 1.01.2023

Z okazji Nowego Roku wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia: Bożej opieki i prowadzenia, mocnej wiary, odnowionej nadziei i coraz większej miłości. Niech Nowonarodzony Jezus udziela nam swojej siły i pokoju. Obyśmy umieli przyjmować Jego dary i hojnie się nimi dzielić!

  • Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie do St. Mary’s, Claddagh dziś po Mszy Św. o godz. 17.00.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 6 stycznia 2023, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Istnieje także możliwość dołączenia online (zoom). Zapraszamy!
  • W styczniu i lutym 2023 planowana jest wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza po kolędzie prosimy o kontakt z o. Grzegorzem. Celem wizyty jest wspólna modlitwa połączona z błogosławieństwem domu i jego mieszkańców oraz bliższe zapoznanie się z parafianami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Ewentualne ofiary na rozwój naszego Duszpasterstwa są opcjonalne i całkowicie dobrowolne.
  • Brat Michał Marczyński OP, który podczas wakacji przez kilka tygodni mieszkał w tutejszym klasztorze (St. Mary’s) i pomagał w naszej wspólnocie, przesłał nam kartkę z życzeniami świątecznymi: „Drogi Ojcze, Kochani Przyjaciele, z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam pokoju, światła i niegasnącej nadziei. Niech wcielone Słowo Boże prowadzi Was ku przyszłemu Królestwu. Ściskam, br. Michał”. Dziękujemy bratu Michałowi, odwzajemniamy życzenia i modlimy się o wszelkie potrzebne mu łaski w kolejnym roku formacji i studiów w Kolegium Filozoficzno-Teologicznym OO. Dominikanów w Krakowie.
  • Potrzebujemy mężczyzn do pomocy przy ołtarzu i w zakrystii na polskich Mszach. Aktualnie nie mamy żadnego stałego zakrystiana ani w St. Mary’s ani w Good Shepherd’s (Doughiska). Wszystkich, którzy nawet w niewielkim stopniu mogliby pomóc, prosimy o kontakt z o. Grzegorzem.