Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie, 25.12.2022

  • Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i Sympatykom składamy najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe. Niech przychodzący na świat Bóg da Wam trwały Pokój i Radość. Niech narodzi się ponownie w Waszych sercach i wypełni je zaufaniem oraz szczęściem!
  • Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana. Zapraszamy na Mszę Świętą do St. Mary’s, Claddagh, o godz. 17.00.
  • Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie w Nowy Rok (niedziela, 1 stycznia) po Mszy Św. o godz. 17.00. Wszyscy, którzy chcieliby zaangażować się w organizację tego wydarzenia lub współtworzyć je wokalno-instrumentalnie, proszeni są o kontakt z o. Grzegorzem.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 6 stycznia 2023, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Istnieje także możliwość dołączenia online (zoom). Serdecznie zapraszamy!
  • W styczniu i lutym 2023 planowana jest wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza po kolędzie prosimy o kontakt z o. Grzegorzem. Celem wizyty jest bliższe zapoznanie się z parafianami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Ewentualne ofiary na rozwój naszego Duszpasterstwa są opcjonalne i całkowicie dobrowolne.