Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie, 8.01.2023

  • W środę, 11 stycznia, o godz. 19.00 w „sali polskiej” (St. Mary’s, Claddagh) odbędzie się spotkanie Grupy Św. Józefa. Serdecznie zapraszamy mężczyzn, chcących rozwijać się w wierze i osobistej relacji z Panem Bogiem. Spotkania są tematyczne i mają charakter dyskusyjny.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 13 stycznia, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Istnieje także możliwość dołączenia online (zoom). Zapraszamy!
  • W styczniu i lutym 2023 planowana jest wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza po kolędzie prosimy o kontakt z o. Grzegorzem. Celem wizyty jest wspólna modlitwa połączona z błogosławieństwem domu i jego mieszkańców oraz bliższe zapoznanie się z parafianami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Ewentualne ofiary na rozwój naszego Duszpasterstwa są opcjonalne i całkowicie dobrowolne.
  • Potrzebujemy mężczyzn do pomocy przy ołtarzu i w zakrystii na polskich Mszach. Aktualnie nie mamy żadnego stałego zakrystiana ani w St. Mary’s ani w Good Shepherd’s (Doughiska). Wszystkich, którzy nawet w niewielkim stopniu mogliby pomóc, prosimy o kontakt z o. Grzegorzem.
  • Za tydzień Msza Św. w Good Shepherd’s Church (Doughiska) o godz. 13.00 oraz w St. Mary’s o godz. 17.00. Sakrament spowiedzi pół godziny przed Mszą, a w tygodniu po uprzednim umówieniu się z o. Grzegorzem.

Bezpośrednio po Mszy Św. zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko.