Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie, 22.01.2023

  • Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25 stycznia). Jego celem jest zapobieganie podziałom wśród członków różnych Kościołów chrześcijańskich na całym świecie. Podziały te wynikają w ogromnej mierze z nieporozumień, wzajemnej nieufności i braku dialogu. Modlimy się, aby zgodnie z pragnieniem Pana Jezusa i prośbą, którą sam zanosił do Ojca, wszyscy jego uczniowie „byli jedno”.
  • Najbliższe spotkanie Grupy Biblijnej w piątek, 27 stycznia, o godz. 20.00, w „sali polskiej” przy klasztorze St. Mary’s. Istnieje także możliwość dołączenia online (zoom). Zapraszamy!
  • Trwa wizyta duszpasterska w domach naszych parafian. Wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza po kolędzie prosimy o kontakt z o. Grzegorzem. Celem wizyty jest wspólna modlitwa połączona z błogosławieństwem domu i jego mieszkańców oraz bliższe zapoznanie się z parafianami, ich potrzebami i oczekiwaniami. Ewentualne ofiary na rozwój naszego Duszpasterstwa są opcjonalne i całkowicie dobrowolne.
  • Potrzebujemy mężczyzn do pomocy przy ołtarzu i w zakrystii na polskich Mszach. Aktualnie nie mamy żadnego stałego zakrystiana ani w St. Mary’s ani w Good Shepherd’s (Doughiska). Wszystkich, którzy nawet w niewielkim stopniu mogliby pomóc, prosimy o kontakt z o. Grzegorzem.

Bezpośrednio po Mszy Św. zapraszamy do „sali polskiej” na wspólną kawę i ciastko 🥰